Знайти / Повернути квиток

Повернення квитка відбувається шляхом заповнення електронної форми повернення квитка на сайті. 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ
Умови повернення квитка на автобус приміського сполучення:

1. У разі відміни рейсу або відправлення автобусу із запізненням (у разі відмови пасажира від поїздки в автобусі, який запізнився) - повернення сплаченої суми в повному обсязі.
2. У разі надання для перевезення автобуса клас якого нижчий, ніж зазначено у розкладі руху(у разі відмови пасажира від поїздки в автобусі, клас якого нижче) - повернення сплаченої суми в повному обсязі.
3. З інших підстав квитки на автобуси приміського сполучення поверненню не підлягають. 

Умови повернення квитка на автобус міжміського або міжнародного сполучення:

1. У разі повернення квитка у строк понад 24 години до відправлення автобусу, передбаченого розкладом руху - повернення сплаченої суми, за виключенням збору, плати за послуги з попереднього продажу квитків, комісії банку та комісійного збору виконавця.
2. У разі повернення квитка у строк за 2 години або менш ніж за 24 години до відправлення автобусу, передбаченого розкладом руху - повернення сплаченої суми, за виключенням збору, плати за послуги з попереднього продажу квитків, комісії банку, комісійного збору виконавця та 10 % вартості проїзду.
3. У разі повернення квитка у строк пізніше ніж за 2 години, але не пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення автобусу, передбаченого розкладом руху - повернення сплаченої суми, за виключенням збору, плати за послуги з попереднього продажу квитків, комісії банку, комісійного збору виконавця та 20 % вартості проїзду.
4. У разі повернення квитка  у строк менш ніж за 10 хвилин до відправлення автобуса, передбаченого розкладом руху - повернення сплаченої суми, за виключенням збору, плати за послуги з попереднього продажу квитків, комісії банку, комісійного збору виконавця та 30 % вартості проїзду.

Порядок повернення коштів:

У випадку повернення квитка з вищезазначених підстав та в порядку зазначеному в договорі публічної оферти повернення коштів здійснюється у розмірах визначених умовами договору, шляхом їх перерахування на банківську картку з якої було проведено платіж, протягом строку визначеного відповідно до правил банківського обслуговування. При поверненні квитка оформленого та сплаченого через даний сайт, відповідно до умов цього Договору, повернення грошових коштів готівкою не допускається.